ISK-SODEX Istanbul 2019 Fuarı 02-05 Ekim 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Sektörünün ilk ve en önemli fuarı olan ISK-SODEX Istanbul, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen herkesin ajandasına eklemesi gereken bir etkinliktir.

ISK-SODEX, dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alışverişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar süresince devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanır. İş bağlantıları kurma-geliştirme, sektördeki en son yenilik ve gelişmeleri yakından tanıma fırsatı sunan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın sektördeki yeri ve önemi katılımcı ve ziyaretçileri tarafından da tescillenmiştir.

İlk olarak 1997 yılında organize edilen fuar, en son edisyonu olan 2018 yılında geldiği nokta ile sektördeki yeri ve konumunun altını bir kez daha çizerek, sektörünün ve Türkiye’nin ihracatına büyük katkı sağlamıştır.

  • 44 ülkeden 1.108 katılımcı (alt katılımcılar dahil)
  • 42.000 m2 net stand alanı
  • 105 ülkeden 84.936 ziyaretçi (%35’i Avrupa, %1’i Amerika, %3’ü Amerika, %10’u Afrika %53’ü Asya kıtasından (%37 Ortadoğu, %13 Kafkasya ve %3’ü Pasifik olmak üzere)
  • %92 ziyaretçi memnuniyeti
  • %85 karar verme yetkisi bulunan ziyaretçi
AVenS, ISK-SODEX İstanbul 2019 heyecanımızın yanında ziyaretçilerimize ‘Yüksek Hava Kalitesi’, ‘Yüksek Performanslı Ürünler’ ‘Yeni Nesil Isı Geri Kazanım Cihazları’ ve birçok yeniliği kullanıcılarımıza aktaracağımız organizasyon için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İstanbul da gerçekleşecek olan bu buluşmada sizlerde yer almak için hızlı davranın fuara katılım sağlamak için on-line kayıt yaptırabilirsiniz.
On-line kayıt için sodex sayfasını ziyaret edebilirsiniz.